Press "Enter" to skip to content

Windows 10 Nasıl Etkinleştirilir?

Windows dünyada en fazla kullanılan bilgisayar işletim sistemlerinin başında yer alıyor, öyle ki yeni bir bilgisayar aldığımızda dahi Apple markası dışında ise eğer bizlere Windows işletim sistemi kurulu olarak geliyor. İlk aldığım bilgisayarımda Windows Vista sisteminin kurulu olduğunu hatırlıyorum, ilk piyasaya sürüldüğü zamanlardı ve gerçekten de XP’ye nazaran arayüzü daha şık ve kullanışlıydı. Günümüzde Windows 10’un farklı sürümleri ve versiyonları olmasına rağmen insanlar ekstra bir ücret ödemeden lisans almak istiyorlar yada Türkiye’de sıfır bir bilgisayar aldığınız zaman sizlere “Dilerseniz size özel 700 TL’den 499 TL’ye indirimli olarak Windows kurulumunuzu yapabiliriz” diyen o çok ünlü teknoloji mağazalarının çalışanları bulunabiliyor.

Eğer sizde bütün bunları bir kenara bırakıp kendiniz Windows sisteminize Crack atmak istiyorsanız işte bu rehberde onu göreceksiniz.


WİNDOWS ETKİNLEŞTİRME PROGRAMINI İNDİR!

Yukarıda bulunan butondan KMS programını direkt olarak bilgisayarınıza indirerek kurulumunu yaptıktan sonra Windows 10 işletim sisteminizi Crackli ve Full sürüm olarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler arasında öncelikle bilgisayarınızda Windows Güvenlik Duvarını kapatmak bulunuyor. Program bir Crack programı olduğu için Windows onu virüs sanıyor ve bilgisayarınıza indirmenize engel oluyor. ZippySheare üzerinden indirdikten sonra arşivden çıkartın ve bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin. Ardından bilgisayarınızın işletim sistemi Cracklenmiş olacaktır.

Aklınıza takılan sorularınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmına yapabilirsiniz.

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir