Tasarım

Web Siteniz İçin Yüzlerce Flat Vektörü Ücretsiz Olarak İndirin!

İhtiyaçlarınıza uygun vektörel görüntüleri bulmak için göz atın ve indirmek için sadece tıklayın. unDraw.co bütün arayüz tasarımlarınız için etkili vektörel ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Merhaba, tasarım sektörü içerisinde freepik.com’u kullanmayan, duymayan, görmeyen tasarımcı yoktur. İşleri daha hızlı ve kolay yapmanın yollarından birisi de free olarak telifsiz vektörler indirebilmek. Freepik kadar olmasa da tek tip flat ikon tarzında vektör paylaşımı yapan unDraw.co’yu sizlere tanıtmak istedim.

unDraw.co ile sade ve kullanışlı arayüzler oluşturun.

unDraw.co tek tip flat tasarımlar paylaştığı için yeni bir web site projeniz varsa buradan yararlanmakta fayda var. unDraw.co sade ve kullanışlı arayüzleri tasarlamanız için sizlere en iyi vektörleri sunuyor. .svg formatında indirip üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Daha fazla anlatmama gerek olduğunu düşünmediğim için bu kadar kısa bilginin sizlere yeteceğine güveniyorum. Tasarım ve teknoloji alanında yeni bilgiler öğrenmek için blog yazılarımı takipte kalabilirsiniz.

Etiketler

Arif

Merhaba ben Arif. Bir grafik tasarımcıyım, yaklaşık 6 yıldır şahıs ve şirketlere hizmet sunmaktayım. Burası benim web sitem ve hayatımda ilgimi çeken konuları arşivliyor, aktarıyor ve bilgi topluyorum. Merak ettiklerimi araştırıyor ve paylaşıyorum. Eğer ilgini çeken konular olursa sende vakit geçirebilirsin. İletişim kısmında e-postam yazıyor aklına takılan bir şey olursa da bir e-posta kadar uzağındayım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı