Tasarım

Shutterstock ve Gettyimages’den Ücretsiz Fotoğraf İndirme

Bir çok grafik tasarımcının hayali olan Shutterstock hesapları çok pahalı olduğu için bir çoğunun sadece hayali olarak kalabiliyor. Bu duruma neredeyse bir son verecek ve legal yollarla içerikler için kullanılacak fotoğrafları indirebilmek aslında mümkün.

Shutterstock ve Gettyimages üzerinden fotoğraf indirmek istiyorsanız eğer bu rehberi okuyabilirsiniz.

1.Tomato.to İle Gettyimages Üzerinden Ücretsiz Fotoğraf İndirmek

Tomato.to üzerinden indirmek istediğiniz Gettyimages fotoğraflarını bulabilirsiniz. Yapmanız tek gereken tomato.to adresine girip Gettyimages üzerinden beğendiğiniz fotoğrafın bağlantı adresini kopyalayıp yapıştırmak.

2. Downloader.la İle ShutterStock Üzerinden Ücretsiz Fotoğraf İndirmek

Tomato.to adresinden farksız değil aynı mantıkla çalışan downloader.la sitesine de giriş yapın ve ardından Shutterstock sitesinden indirmek istediğiniz görselin bağlantısını kopyalayın ve arama kutucuğuna yapıştırın. Bütün işlemler bu kadar, sizler de artık Shutterstock ve Gettyimages üzerinden ücretsiz olarak fotoğraf indirebilirsiniz.

Etiketler

Arif

Merhaba ben Arif. Bir grafik tasarımcıyım, yaklaşık 6 yıldır şahıs ve şirketlere hizmet sunmaktayım. Burası benim web sitem ve hayatımda ilgimi çeken konuları arşivliyor, aktarıyor ve bilgi topluyorum. Merak ettiklerimi araştırıyor ve paylaşıyorum. Eğer ilgini çeken konular olursa sende vakit geçirebilirsin. İletişim kısmında e-postam yazıyor aklına takılan bir şey olursa da bir e-posta kadar uzağındayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı