Sosyal Medya

Instagram’da Takibi Bırakanları Bulmanın En Basit ve Güvenli Yolları

instagram takipçi araçları ile yorulduysanız bu yöntemler size daha basit gelecek

Instagram’da takipçilerinizde düşüş yaşıyorsanız yada sizi takipten çıkanları merak ediyorsanız güvenli bir şekilde bir kaç yol deneyerek bunların kim olduklarını öğrenebilirsiniz. Bazı takıntılı kullanıcılar ise (sosyal medya kölesi) takipçilerinin ne kadar yüksek olduğu ile yada beğenileriyle egolarını tatmin ederek kendilerini takipten çıkanları da merak ediyor olabilir siz tabii onlardan değilsiniz ancak yine de aşağıdaki bilgilerle sizi kimlerin takipten çıktığını öğrenebilirsiniz.

1 Yöntem: Kendi hesabınızı stalklayın!

Evet kendi hesabınızı stalklayarak sizi takipten çıkanların kim olduklarını öğrenebilirsiniz. İçinizden ‘bunu zaten biliyoruz bunun için miydi’ diyebilirsiniz ancak en güvenli şekilde 3. parti uygulamalara bilgilerinizi vermeden sizi takipten çıkanları ancak bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Hesabınızda takip ettiklerim kısmından tek tek profillerine girerek sizi geri takip etmeyenleri öğrenebilirsiniz.

  • Instagram profilinize girin,
  • Takip ettiğiniz kişilere girin,
  • Hepsine teker teker bakıp hangisinin sizi takip etmediğini görün.

Resmi olmayan 3. parti uygulamalarına şifrelerinizi vererek hesabınızın çalınmasına yada bilgilerinizin kopyalanmasına da izin vermiş oluyorsunuz bir nevi bu yüzden 3. parti uygulamalara güvenmeden İnstagram’da sizi takipten çıkanları bu şekilde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

2. Yöntem: 3. Parti programlar aracılığıyla İnstagram’da sizi takipten çıkanları öğrenin!

Hem Android hem de İOS için kullanılabilen bir uygulama ile bunu kısa yoldan yapabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlı da olsa takipçilerinizin analizini yapmak tamamen ücretsiz.

  • iOS için buradan, Android için buradan FollowMeter uygulamasını indirin ve kurun.
  • Uygulamanın Instagram hesabınıza erişmesine izin verin
  • Giriş yapın,
  • Unfollowers kısmından kimin Instagram takibi bıraktığını, New Followers kısmından kimin yeni takip ettiğini görebilirsiniz.

Unutmayın 3. parti uygulama ve yazılımlar daima tehdit unsurudur, gerçi her ne kadar 3. parti diye düşünsek de birincil bir kullanıcı olarak bilgilerinizi verdiğiniz bütün uygulama ve yazılımlar tamamen bir siber tehdit barındırmaktadır. Şifrenizi girdikten sonra işinizi hemen halledin ve ardından değiştirmeyi unutmayın.

Etiketler

Arif

Merhaba ben Arif. Bir grafik tasarımcıyım, yaklaşık 6 yıldır şahıs ve şirketlere hizmet sunmaktayım. Burası benim web sitem ve hayatımda ilgimi çeken konuları arşivliyor, aktarıyor ve bilgi topluyorum. Merak ettiklerimi araştırıyor ve paylaşıyorum. Eğer ilgini çeken konular olursa sende vakit geçirebilirsin. İletişim kısmında e-postam yazıyor aklına takılan bir şey olursa da bir e-posta kadar uzağındayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı