Sosyal Medya

İnstagram Gönderilerini Planlama Buffer – 2019 Güncel Sistem

Merhaba, bu rehberde sizlere İnstagram’da nasıl gönderi planlayabileceğinizi açıklayacağım. Bilgisayarınıza ya da telefonunuza herhangi bir ekstra program ya da dosya indirmeden direkt olarak hesabınız ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Bir çok tasarımcının korkulu rüyası haline gelen tasarla, bekle ve paylaş üçlemini artık aşmak için bir çok program ve site ortaya çıkıyor. Fakat bunların yanında tamamen 3. parti uygulamaların birer veri hırsızı ya da sadece reklam odaklı çalışan firmalar tarafından sahtekarlık üzerine kurulu olduğunu da görüyoruz. Uzunca bir araştırma sonunda Buffer isimli sitenin tamamen tasarımcıların ve trafikerlerin işini kolaylaştırıcı derecedeki algoritması çok hoşuma gittiği için bunu sizlerle de paylaşmak istedim.

BUFFER.COM Otomatik İnstagram Paylaşımı Yapma Sitesi

Buffer premium bir içerik olarak da satılan ancak normal hali bile oldukça başarılı bir web site uygulaması. İnstagram, Twitter ve Facebook gibi daha bir çok sosyal medya sitesi için geliştirilmiş planlı paylaşım yapıyor ve geri kalan vakitlerimizde “unutuldu, unutulur, unutulacak” gibi şeyleri bizlere hissettirmiyor. Ailemiz ve sevdiklerimizle daha fazla vakit ayırmak için adeta bir başyapıt olan Buffer sitesi normal kullanıcılarına (premium olmayan) toplam 100 gönderi planlamasına izin veriyor ve İnstagram, Twitter, Facebook siteleri için geçerli. İstediğiniz zaman ve tarih aralığında oluşturduğunuz içerikler siz unutsanız dahi site tarafından unutulmayıp paylaşılıyor.

Buffer ile işlerinizi daha da kolaylaştırabilir, İnstagram gönderilerinizi otomatik olarak paylaşabilirsiniz. Buffer’ın bu ayrıcalıklarını Premium olarak da test etmek isterseniz yine aynı panel üzerinden direkt satın alabilirsiniz.

Kullanımı videolu olarak anlattığım YouTube videomu da izleyebilirsiniz.

Buffer hakkında merak ettiklerinizi yada sorunlarınızı yorum olarak bu yazı altında belirtebilirsiniz.

Etiketler

Arif

Merhaba ben Arif. Bir grafik tasarımcıyım, yaklaşık 6 yıldır şahıs ve şirketlere hizmet sunmaktayım. Burası benim web sitem ve hayatımda ilgimi çeken konuları arşivliyor, aktarıyor ve bilgi topluyorum. Merak ettiklerimi araştırıyor ve paylaşıyorum. Eğer ilgini çeken konular olursa sende vakit geçirebilirsin. İletişim kısmında e-postam yazıyor aklına takılan bir şey olursa da bir e-posta kadar uzağındayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı