Hizmetlerim

Grafik Tasarım

Unutmayın, akılda kalmak için ikinci bir şansınız olmayabilir.

Grafik Tasarım alanında en etkili tasarım için sizlerin verdiği briefler doğrultusunda en modern ve uygun tasarımı ortaya çıkarıyorum.

Grafik Tasarım alanında basılı ve dijital olmak üzere ikiye ayırdığımız kısımlarda da hizmet verebilmekteyim. Çalışmalarımı incelemek için Behance hesabımı ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik ve Basılı Materyal Hizmetleri

(Logo, Kartvizit, Sunum Dosyası, CD, Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Kalem, Defter gibi bir çok basılı materyallerin tasarımı.)

Logo firmanızın akılda kalmasını sağlayan ilk göze çarpan özelliğidir. Kurumsal çizgilere sahip olmayan, bir belirginliği yada yaptığınız işle uyum sağlamayan logolar unutulur ve firmanızın geri planda kalmasını sağlar. Dijital kimliğiniz kadar kartvizitleriniz ve müşterilerinize sunduğunuz basılı materyallerin de bir o kadar pozitif etkisi olduğunu bilmeniz gerekir.

Firmanıza ait basılı bir materyale ihtiyacınız varsa hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Postları (E-Ticaret) Hizmetleri

Markanızın sosyal medya üzerindeki kimliğini oluşturmanızda yardımcı oluyorum. Markanıza ait tasarımlarla müşterilerinizin yada müşteri kitlenizin dikkatini çekebilir, kurumsal açıdan da kırmızı çizgilerinizi belli edebilirsiniz.

Ayrı olarak da yıllık yada aylık olarak Sosyal Medya Yönetimi hizmeti sağlamaktayım. Yine istekleriniz doğrultusunda hazırladığımız aylık planlamaları gerçekleştiriyor ve tasarıma yani dijital ortama döküyorum. Düzenli ve süreklilik gerektiren bu yönetim esnasında müşterilerinize dijital kimliğinizden ödün vermiyor ve kitlenizi genişletiyorsunuz.

 • Sosyal medya yönetimi hizmeti için gerekli olan tüm hesapların kurulum işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir. (Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Yandex Metrica, Google Merchant Center, Facebook Business Manager, Facebook Katalog, Facebook E-Ticaret Yöneticisi, Facebook Pixel gibi…)
 • Kurulumları yapılan hesapların ön düzenlenmeleri ve bağlantıları gerçekleştirilir. İnstagram hesaplarının Facebook sayfalarına bağlantıları, Google Ads bağlantıları gibi.
 • Sosyal medya hesaplarının kurumsal durması açısından aylık olarak kampanya veya hizmet sektörüne göre kapak fotoğrafları ve güncel tasarım çalışmaları yenilenir.
 • Aylık olarak yönetim sağlanılan hesaplar için takvim oluşturulur ve takvim içerisinde 1 aylık tasarım çalışmalarına ait içerikler ve paylaşım metinleri #hastag ile belirtilen şekliyle hazırlanır.
 • Tasarımlar hazırlandıktan sonra revize gerektiren durumlar için hizmet alıcısına iletilir ve kontrol edilir.
 • Sponsorlu reklam çalışmalarının ve çekilişlerinin takibi sağlanır.
 • Yorum ve mesaj takipleri sağlanır kurumsal şekilde müşterilere geri dönüş yapılır.
 • Hesaplarda paylaşılan gönderilerimizin aylık olarak takipleriyle birlikte analiz sonuçları arşivlenerek dilediğiniz zaman sunulmak adına saklanır. (Sadece 3 ay süreyle verileriniz 3. şahıslarla paylaşılmamak adına saklanır.)

Sosyal Medya Yönetimi konusunda ücretli destek almak ve referanslarım hakkında bilgi almak için lütfen mail yoluyla yada telefon numaram aracılığı ile iletişim sağlayınız.

Telefon: 0536 026 38 72

Mail: [email protected]

Kullandığım Programlar

 • Adobe Photoshop
 • Adobe İllustrator
 • Adobe After Effects
 • Adobe Premier
 • Adobe XD
 • Adobe Encoder

Dip not: Corel Draw hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim. Lütfen Corel Draw içeren işlerinizi yaptırmakta ısrar etmeyiniz. Corel Draw tasarımsal yönü eksik bir programdır.

Çözüm odaklı hizmet.

Etiketler

Arif

Merhaba ben Arif. Bir grafik tasarımcıyım, yaklaşık 6 yıldır şahıs ve şirketlere hizmet sunmaktayım. Burası benim web sitem ve hayatımda ilgimi çeken konuları arşivliyor, aktarıyor ve bilgi topluyorum. Merak ettiklerimi araştırıyor ve paylaşıyorum. Eğer ilgini çeken konular olursa sende vakit geçirebilirsin. İletişim kısmında e-postam yazıyor aklına takılan bir şey olursa da bir e-posta kadar uzağındayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı