Press "Enter" to skip to content

Envato ThemeForest’in Ağustos 2019 Ücretsiz Temaları

ThemeForest tarafından her ay ücretsiz temalar paylaşılıyor. Bu ay toplam değeri 122 dolar olan 3 adet tema paylaşıldı. Bunun sebebi aslında tamamen bir reklam çalışması. Sizler bu temaları indirirken ya da tıpkı benim gibi blog yazarları internet sitelerinde bu ücretsiz temaları indirebileceğiniz hakkında yazılar yazarken Envato – ThemeForest’in dolaylı yoldan reklamını yapmış sayılıyoruz. Ağustos ayının temalarını bu yazımda yer alan butonlardan kolaylıkla indirebilirsiniz. Ayrıca geçmiş dönemlerdeki temaları da yakında bir Telegram kanalı üzerinden yükleyeceğim.

Peki bu temalar ücretsiz ama warez ya da null mu? Elbette hayır. Temalar orijinal olarak Envato ThemeForest temalarıdır hiçbir şekilde içerisinde kod değişikliği yapılmamış ve premium sürümünden hiçbir farkı olmayan temalardır.

İndirmek için bir Envato üyeliği açmanız gerekmektedir. Envato üyeliğini mail adresiniz üzerinden açtıktan sonra dilediğiniz gibi ücretsiz bütün materyalleri indirebilirsiniz.

Intrinsic – Yaratıcı Kişisel WordPress Teması (Portfolyo)

Intrinsic - Creative Personal Portfolio WordPress Themes

Normalde $39 | Free 


INTRINSIC TEMASINI İNDİR

Eventastic – Etkinlik ve Konferanslar İçin WordPress Teması

Eventastic - WordPress Theme for Events & Conferences

Normalde $59 | Free


EVENTASTIC TEMASINI İNDİR

Aragon – Çok Amaçlı WordPress Teması

Aragon - Creative Multi-Purpose WordPress Theme Normalde $24 | Free

ARAGON TEMASINI İNDİR

Temaları indirme konusunda bir sorununuz varsa aşağıda yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Ya da bana direkt mail atarak da ulaşabilirsiniz. Blogu takipte kalın. 🙂

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir