Sosyal Medya

Bilgisayar Üzerinden Instagram Mesajlarını Okuma ve Yanıt Verme

Instagram’ın dünya genelinde milyarlarca kullanıcı olduğunu ve çeşitli kategorilerde iş imkanı sağladığını biliyoruz. Hatta bazı forum sitelerinde kullanıcı adı satışı yapanlar dahi var. Kurumsal hesabı olanlar, ya da Instagram üzerinden e-ticaret yapanlar gelen DM mesajlarını nasıl yanıtlıyorlar? Telefon ile yanıtlanabildiği doğru ancak bir bilgisayar klavyesi ile yazmakla telefonun küçük klavyesinden yazmak ve kopyala yapıştır yapmak sizi yoruyor olabilir. Bunu düşünerek kodlanmış bir yazılım ile Instagram mesajlarını rahatlıkla bilgisayar üzerinden yanıtlayabilirsiniz.

IGDM.me

igdm.me tam olarak Instagram mesajlarınızı bilgisayar üzerinden yanıtlamanızı sağlayan bir programı oluşturuyor. Bilgisayarınıza programın setup dosyasını indirerek normal kurulum aşamalarını geçin ve kullanıcı arayüzüne hesap bilgilerinizi yazın (güvenilirliği konusunda emin değilim.). Hesabınıza giriş yaptıktan sonra DM kutunuz karşınızda oluyor ve dilediğiniz gibi insanlara yanıt verebiliyorsunuz.

Bu kolaylıkla beraber bir sorunu daha çözmüş bulunduğumuzu düşünüyorum. Bir sonraki popüler teknoloji konusunda görüşmek dileğiyle blog’u takip etmeyi bırakmayın.

Etiketler

Arif

Merhaba ben Arif. Bir grafik tasarımcıyım, yaklaşık 6 yıldır şahıs ve şirketlere hizmet sunmaktayım. Burası benim web sitem ve hayatımda ilgimi çeken konuları arşivliyor, aktarıyor ve bilgi topluyorum. Merak ettiklerimi araştırıyor ve paylaşıyorum. Eğer ilgini çeken konular olursa sende vakit geçirebilirsin. İletişim kısmında e-postam yazıyor aklına takılan bir şey olursa da bir e-posta kadar uzağındayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı