Kişisel

2019 to 2020

Hayatımda bir yılı daha geride bıraktım. Bir yıl daha yaşlandım. 2019’da yaşadığım korkutucu, ürpertici ve lanet gelsin dediğim olayları bir kenara bırakıyor ve 2019’da başarılarım için kendimi tebrik ediyorum. Ailem, ilişkim, işim ve arkadaşlarım arasında yaşadığım bütün iyi olaylar için teşekkür ederim. Hayatımızın elimizde durmadığını bilerek ve düşünerek hareket ettiğimiz her saniyemizde etrafımıza güleç ve pozitif duygu saçarak yaşamak için gösterdiğim ve göstereceğimiz çabayı da unutmayalım.

2019 sen güzel geçtin çünkü seninle bir sürü anı daha biriktirdim. Maddi ve manevi olarak da 2020 seninle uzun bir süre cebelleşecegiz ama yine ben kazanacağım.

Şimdiden sana da mutlu yıllar okur. 2021’e girerken dönüp bu yazımda yazdıklarımı okuyacak ve şu an düşüncelerimi aktarırken hissederek yazdığım her satırı hatırlayacağım değişen ne olduysa onları telafi etmeye çalışacağım.

Etiketler

Arif

Merhaba ben Arif. Bir grafik tasarımcıyım, yaklaşık 6 yıldır şahıs ve şirketlere hizmet sunmaktayım. Burası benim web sitem ve hayatımda ilgimi çeken konuları arşivliyor, aktarıyor ve bilgi topluyorum. Merak ettiklerimi araştırıyor ve paylaşıyorum. Eğer ilgini çeken konular olursa sende vakit geçirebilirsin. İletişim kısmında e-postam yazıyor aklına takılan bir şey olursa da bir e-posta kadar uzağındayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı